demircioğlu camping butik otel
Türkiye

Demircioğlu Camping

Hafta sonu Önerisi: Demircioğlu Camping

Hafta sonu şehirden uzak, doğanın içinde sakin vakit geçirmek istiyorsanız önerim Demircioğlu Camping. Dilerseniz çadır kurabileceğiniz, dilerseniz otelde ya da bungalovda kalabileceğiniz Demircioğlu Camping’de herkese uygun bir yer var 🙂 Konaklamanın haricinde Okçuluk, Tüplü Dalış ve Kano gibi aktiviteler de yapabiliyorsunuz.

Türkiye’de gidilecek diğer yerler için buraya tıklayabilirsiniz.

Demircioğlu Camping Nerededir?

Demircioğlu Camping, Edirne’nin Mecidiye Köyü’nde bulunuyor, açık adres bu şekilde: Atatürk  Mah. Ahlat Sokak No:21 Keşan Edirne. Detaylı bilgiye internet sitelerinden ulaşabilirsiniz, linki burada.

demircioğlu camping fiyat

Demircioğlu Camping Ulaşım

Biz 5 kişi olduğumuz için arabayla gitmeyi tercih ettik. Böylece yol üzerinde veya dönüşte de istediğimiz yerlere uğrarız diye düşündük ve güzel bir yol planı hazırladık. Yol yaklaşık 280 km ve 3.5 saat sürüyor. Biz giderken Barbare Bağları‘nda mola verdik, hava da çok güzel olduğu için uçsuz bucaksız manzaraya karşı şarap içtik. Bunun dışında yoldaki ufak molalarla yaklaşık 5 saatte ulaştık 🙂

Dönüşte ise ciğer yemeden dönmeye gönlümüz el vermedi ve Edirne merkezine gittik. Ciğerci Niyazi Usta‘da upuzun bir sıra vardı, biz de siparişimizi paket yaptırdık ve hemen yandaki parkta masalarda oturup yedik. Siz de beklemek istemezseniz bence güzel bir seçenek. Et yemeyen ben Ciğerci Niyazi Usta’ya bayıldım…

barbare bağları
Barbare Bağları
barbare bağları nerede
Barbare Bağları

barbare bağları tekirdağ

barbare bağları

Demircioğlu Camping Hakkında

Bungalovda Konaklama

Biz gitmeden neredeyse 1 ay önce arayıp rezervasyon yaptırdık. Sitelerindeki telefon numarasından ulaşabilirsiniz. (0535 516 35 09  / 0530 3055113) Bungalovda kalmak için 5 kişi, kişi başı 100 lira ödedik, gitmeden önce de kapora yatırdık. Bungalov sayısı az olduğu için çabuk doluyor, hem de bu sıralar baya popüler olduğu için önceden rezervasyon mutlaka yaptırın.

5 kişilik en büyük bungalov dolu olduğu için, 2 ayrı bungalovda kaldık. Fiyat kişi başı olduğu için bir değişiklik olmadı. Bungalovların içinde priz var, yatak yorgan da var, ancak lavabo yok. Lavabolar dışarda olduğu için gece karanlıkta gitmek biraz stresli oluyor 🙂 Biz gittiğimizde kaldığımız bungalovun hemen arkasına bir tane daha lavabo inşa ediliyordu, bu yüzden durum kolaylaşacaktır.

Akşam yemeğini de orada yedik, yemekleri de çok lezzetliydi. En çok aklımda kalanlar köfte ve patatesli gözleme 🙂 Akşam yemeğinden sonra kendi götürdüğümüz kamp sandalyelerini de bahçeye koyup ateş yaktık. (Ateş yakılacak yerler zaten belirli önceden) Ateş başında uzun uzun sohbet ettik, doğanın içinde baya keyifli bir gece oldu, yalnız hava çok soğuktu. Bungalovların içinde battaniye var ama yine de kalın mont götürmek gerekiyor mutlaka. Soğuğa hazırlıklı gitmekte fayda var.

Sabah uyanınca ise nehrin kenarında kahvaltı ettik. Kahvaltısı da başarılıydı, hem orda vakit geçirmek hem de fotoğraf çekmek isterseniz sadece kahvaltıya da gidebilirsiniz. Özetle bizim için çok güzel bir hafta sonu oldu, bu yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

*Dipnot: Fiyatlar sezonluk değişebilir, gitmeden önce yine mutlaka tekrar araştırın. Sitenin linki burada.

demircioğlu camping kahvaltı

demircioğlu camping nerede

demircioğlu camping ulaşım

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir